Kim jesteśmy?

Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry

Jesteśmy firmą, która na rynku usug księgowych istnieje od siedmiu lat. W styczniu 2015 roku przekształciliśmy się w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Przez ten okres zdobyliśmy doświadczenie w obsłudze działalności prowadzonej przez osoby fizyczne oraz spółek prawa handlowego z branży usługowej, handlowej oraz produkcyjnej.

Jako profesjonalne biuro rachunkowe przywiązujemy ogromną wagę do jakości świadczonych usług, dlatego stale podnosimy kwalifikacje naszej kadry, dając naszym klientom pełne wsparcie w prowadzonej działalności i bezpieczeństwo pod kątem podatkowym.

Wprowadziliśmy również wysokie standardy pracy, stawiając nacisk na szybką i niezakłóconą komunikację z klientem , która według nas jest podstawowym fundamentem dobrej współpracy.

Nasza kadra posiada certyfikat księgowy oraz ubezpieczenie OC, a odpowiednie zapisy w umowie gwarantują Państwu pełne bezpieczeństwo współpracy.

PLATFORMA ON-LINE

W ramach naszych usług oferujemy za darmo dostęp do programu on-line do wystawiania faktur, kontroli płatności, prowadzenia magazynu oraz ewidencji kosztów wraz z przechowywaniem skanów dokumentów.
Więcej informacji w naszym 

więcej